Powered by MuOnlineWebs ™
Your Time
Server Time

Server Rules

Regulamin Serwera

1. Decyzje Administratorów są niepodważalne.
2. Administracja nic nie musi, jedynie może.
3. Obrażanie, szykanowanie, pomawianie, szantażowanie itp. członków administracji, będzie surowo karane, bez możliwości odwołania.
4. Serwer jest Polski, językiem obowiązującym jest język polski, jeśli administracja nie zrozumie waszej wypowiedzi, to jest to Wasza wina, a wypowiedź może zostać zignorowana. Wyjątkową sytuacją jest gracz anglojęzyczny, w takim przypadku porozumiewamy się w języku angielskim.
W związku z tym dołóżcie wszelkich starań, aby nie było takich sytuacji
5. Niedopuszczalne jest powoływanie się na znajomości oraz utrudnianie AT pracy na serwerze (także grożenie innym banem/warnem), proszenie AT o zen/itemy/party, jak i dawanie im /trade/party/duel/war/guild/alliance/ - poza wyraźną prośbą/poleceniem.
6. Nie zasypujcie Administracji pytaniami dotyczącymi techniki gry. Od tego są poradniki gracza, a wszelkie sprawy dotyczące serwera, załatwiajcie wyłącznie poprzez PW na Forum, bądź na Grupie Discord'a.
7. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za: 
- konta użytkowników - za wszelkie działania/nieprawidłowości/złamanie regulaminu odpowiada tylko i wyłącznie właściciel konta; 
- handel itemami w grze, kradzież itemów (np.: niezwrócenie po ulepszeniu, włamanie na konto, podanie hasła innemu graczowi); 
- straty spowodowane błędami w grze – błędy są eliminowane w miarę możliwości 
8. Administracja nie wymienia przedmiotów dodanych z WebShopa (WS). Należy zwracać uwagę na to, co się wybiera. Nie zwracamy również kredytów za błędnie wybrany item. 
9. Administracja nie zwraca itemów, które znikną podczas skanowania programem do sprawdzania zdublowanych przedmiotów. 
10. Wszelkie wpłaty na serwer są dobrowolne i świadome. Przed dokonaniem wpłaty należy się dobrze zastanowić, gdyż pieniądze nie będą zwracane. 
11. W przypadku zbanowania postaci/konta, pieniądze nie są zwracane, a korzyści wynikające z Donate zostaną usunięte. VIP/SVIP, nie zostaje wydłużony o czas blokady. 
12. Kto posiada dożywotniego VIP/SVIP, a otrzyma bana na konto - traci uprawnienia. 
13. W przypadku zamknięcia serwera, wpłaty nie będą zwracane. 
14. Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz przeklinania (na kanale publicznym oraz post), na privie, party, guild i sojuszu kultura rozmowy zależy od osób uczestniczących.
15. Za kulturę na czacie @/@@ odpowiada Guild Master i tylko on, skargi dotyczące tych spraw będą rozpatrywane tylko na wniosek Guild Master'a.
16. Na serwerze nie będzie tolerowane obrażanie, wyzywanie, ani żaden inny przejaw chamstwa czy braku kultury.
17. Nadużywania wykropkowanych, niecenzuralnych określeń będzie karane, tłumaczenie wypowiedzi "kur*a kur*a kur*a kur*a" w sposób "miałem na myśli 'kurka'", nie będzie brane pod uwagę.
18. Nazwa postaci lub gildii nie może być wulgarna, obraźliwa i zawierać treści rasistowskich, bądź innych zabronionych prawem. 
19. Zakładanie postaci o nicku pochodnym od nicków Administracji (AT, GM, JGM, Moderatorów forum) może doprowadzić do usunięcia postaci lub zbanowania konta. 
20. AFK jest dozwolone, aczkolwiek:
- w przypadku AFK podczas expienia, spot może zostać przejęty przez innego gracza, w tym celu należy zrobić 3SS, z trzech kolejnych minut, z widocznym nad głową tekstem np. "Witam, poproszę party" oraz widocznym nickiem osoby afczącej (na wszystkich trzech musi znajdować się ten tekst). Trzy kolejne minuty to np. 1:01, 1:02, 1:03 lub 12:21, 12:22, 12:23 bądź 22:54, 22:55, 22:56.
21. Siłowe przejęcie spotu bez stosownej "dokumentacji" zostanie ukarane.
22. Prosząc o party, starajmy się używać całych zdań (przywitanie + prośba), np. "Witam, poproszę party.". Prośba typu: 
"elo pt" 
"daj pt"
"pt"
Może zostać zignorowana.

SPOT JEST WLASNOSCIA PM WIEC PM DECYDUJE KOGO MOZE DODAC DO PT A KOGO NIE.

PT NIE JEST OBOWIAZKOWE.

23. Hacki:
- Jak wiadomo, MuOnline nie jest zbyt bezpiecznym softem, dlatego też Administratorzy Ayonii dokładają wszelkich starań, aby hacki nie działały na tym serwerze. 
- Używanie hacków to najgorsze przestępstwo, jakie można popełnić na serwerze. W przypadku wykrycia nastąpi natychmiastowa utrata konta. Proszę sie liczyć z bezwzględnością Administracji. 
- Za haki również są uważane programy/patche pozwalające (czarować w mieście / atakować graczy itd)/shadowbug też jest do nich zaliczany. 
- Wykorzystywanie błędów gry, jest surowo zabronione i również nastąpi natychmiastowa utrata konta.

# Nieznajomość regulaminu nie usprawiedliwia jego łamania !
# Niezrozumienie regulaminu, również nie usprawiedliwia jego łamania !

Jakakolwiek proba destabilizacji dobrej atmosfery na serwie nortorycznym dokuczaniem graczom bedzie surowo karana i (tj ban na IP + kasowanie wszystkich kont) rozpatrywana indywidualnie przez administracje

Select Server:
Currently this is only one server.